Menu

.: Světla a blikače :.

.: Interiér - sadačky a volanty :.

.: Kola a pneumatiky :.

.: Části karoserie :.

.: Motorové díly - převodovky, motory, spojky :.

.: Díly klimatizace a chlazení :.

.: Nárazníky, prahy a křídla :.

.: Ostatní díly :.

.: Vzduchové podvozky :.

.: Kubiho Sharan :.

.: Inspirace z Internetu :.

.: Sharan bazar :.

Video

.: Pro zobrazení videa umístěte myš :.
 

Ukázka vzduchového podvozku!

 

 

Vzduchový podvozek


Vzduchový podvozek GAS

Firma GAS Vám nabízí sadu vzduchových tlumičů, díky kterým si můžete nastavit výšku podvozku Vašeho vozidla dle konkrétního terénu. Sada se skládá ze 4 tlumičů, 4 měchů, 1 kompresoru a přetlakové nádoby, 2 ventilů, 12 výhybek a "X" metrů trubek. Dále obsahuje 2 ovládací prvky a na přístrojové desce je ukazatel s tlakem vzduchu.
Montáž trvá 4 dny a cena se pohybuje od 55.000,- Kč dle typu vozidla.Vzduchový podvozek AIRBAGIT

 

Další model vzduchového podvozku pracuje na podobném principu jako již nabízený typ GAS, u kterého jsme výhradním dovozcem. Pochází z U.S.A. a po namontování můžete u Vašeho vozidla libovolně zvyšovat či snižovat výšku podvozku nad vozovkou. Do vozidla se montují sestavy tlumičů, měchů, kompresoru s přetlakovými nádobami, ventily a výhybkami. Na přístrojové desce je ovládací panel s ovládacími prvky a ukazatelem s tlakem vzduchu. A co dokáže tento typ podvozku navíc? Můžete nastavit výšku vozidla nad zemí natolik, že pro daný typ vozidla, kde byla maximálně 15" kola, namontujete s přehledem i 17". Každá náprava se dokáže zvlášť snižovat či snižovat anebo můžete postavit vozidlo na zadní kola, kde přední kola budou ve vzduchu. Ano, tohle všechno umí tento typ vzduchových podvozků! Pro tento typ vzduchových podvozků jsme výhradním dovozcem do České republiky a i montážním střediskem.

Vzduchový podvozek Airbagit se skládá z F.B.S.S. Kitů I.-III. Každý kit je také určen pro určitý typ vozidla. Souprava obsahu je i dálkové ovládání pro nastavování vozidla, tzv. Keypad. Pokud chcete být originální se svým vozidlem a nevíte jak ho ještě více vylepšit, zkuste toto řešení. Pravdou je, že kdo se spokojí jen s plasty na vozidle a 15" pneumatikami, dál číst nemusí, neboť toto je originální a jedinečná sportovní úprava na vozidle se kterou všude vyniknete. Možná se ptáte i na cenu. Tento výrobek je určen pro všechna vozidla, která splňují daná technická kritéria pro montáž tohoto systému. Cena se pohubuje od 50 tis. Kč (montáž zde není započítá). Časově celá montáž trvá dle náročnosti do 4 dnů a sestavu montují naši mechanici se zkušeností. Cena za práci se pohybuje kolem 10tis. Kč.

 SEATDILY.CZ KUBIDESIGN.CZ VW POLO CLUB ČR SEAT KLUB ČR K&R TUNING WORLD AUTOTUNING CZ FLYWINGS SK TUNINGCARS DE

SHARANDILY.EU | COPYRIGHT © SANTALUCK 2008 | santaluck@volny.cz